Максимум інформації за декілька хітів
Для всіх:
· вбудований пошуковий двигун, вільна реєстрація
· необмежена кількість об'яв
·  безкоштовні прості
, пріоритетні
, виділені
· ілюстровані
, "золоті"
Для користувачів:
· редагування власних об'яв
· видалення власних об'яв
· перегляд об'яв доданих після останньої сесії
· оновлення простих об'яв
, перегляд статистики
Для передплатників:
· 142.8 грн. -- річна
· 94 грн. -- 6-місяців
· 15.3 грн. -- 1-місяц
· оновлення виділених об'яв
, знижки на всі послуги
  Текст:
  Тема:
  Район:
  Дата:
 
Використовуйте вбудований пошуковий двигун, коли потрібно відфільтрувати контент.
E-Mail:
Пароль:
РЕЄСТРАЦІЯ
Золоті об'яви
Автозапчасти б/у, оригинал.
Продажа и доставка по Украине автозапчастей б/у , оригинал. Скачайте наш прайс-лист на автозапчасти для HONDA, MAZDA, NISSAN, TOYOTA: - оптика; - подвеска; - навесное оборудование, двигатель; - крылья; - подкрыльники, защита. Более 3000 наи ...
Using Win32 API in FoxPro
Ласкаво просимо у онлайн довідку FoxPro WinAPI, Ваше джерело інформації про те, як використовувати функції Windows API при розробці проектів на Visual FoxPro. Кілька сотень перевірених прикладів на FoxPro складають будову цієї довідки. К ...
Реклама


Прості
, пріоритетні
, виділені
об'яви
Фільтр ввімкнений:
Проста об`ява
1. Предлагаем услуги по ремонту холодильников, стиральных маш ...

від: Эл-сервис
тема: Побутова техніка місто: невідомо район: 
ip: 
Предлагаем услуги по ремонту холодильников, стиральных машин, СВЧ- печей, электроплит, бойлеров отечественного и зарубежного производства любой сложности: "Бош", "Сименс", "Электролюкс", "Либхер", "Вирпул", "Горенье", "Занусси", "Аристон", "Индезит", "Канди", "Ардо", "Самсунг", "Элджи", "Стинол", "Снайге", "Минск-Атлант", "Норд", и др. Недорого, качественно, на дому или в мастерской.Киевиобласть:Буча,Ирпень,Гостомель,Вишневый,Боярка. Ремонт и замена электронных модулей, замена датчиков, замена внутренних испарителей, устранение внутренних утечек с эстетикой ремонта, квалифицированныеспециалисты,опытработы. Тел.407-93-40, 067-936-96-24, 099-339-87-84.

об'ява додана: 04-06-2018 13:45:39


Швидкий перехід
Атестати
Copyright © 2005-2018 OBYAVY.COM.UA Всі права збережено.
Інформація (об'яви, оголошення) на цій сторінці розміщена "ЯК Є". Що означає, що ви маєте користуватися нею на власний розсуд та ризик. Перед тим як копіювати, розповсюджувати або тиражувати будь-яку інформацію з цього сайту необхідно отримати дозвол на це від її володаря. Це не стосуються тих, хто користується інформацією на цій сторінці для приватного та некомерційного використання.

Повага: PHP (5.1.0), як HTML-вбудована скриптова мова; MySQL (5.0.15), SQL-база даних стандарту Відкритий Код (the Open Source standart).

Hosted by: WNet

Український портАл